O NAS

O NAS

Organizowanie turystyki mam zapisane w genach po dziadku, który w powojennej Polsce samodzielnie i pioniersko tworzył pierwsze zloty i rajdy turystyczne. Już jako nastolatek zaplanowałem dla kolegów pierwszy rowerowy rajd po Szlaku Piastowskim, w szkole średniej podróż do Paryża czy pociągiem po Italii, czasy studenckie (tak przy okazji  – posiadam również dyplom magistra turystyki) to niezapomniane rejsy żeglarskie,a już od roku 1997 organizacją imprez turystycznych zajmuję się profesjonalnie i nieprzerwanie –  aż do dzisiaj.  Każdy dzień z radością i satysfakcją poświęcam na drobiazgowe układanie elementów  różnorodnych imprez turystycznych, tak by całość spełniała oczekiwania ich uczestników. Z przyjemnością przedstawiam zatem Biuro Podróży Vervinci Travel – bezpośredniego organizatora imprez.

Nasza specjalizacja to mistrzowska realizacja imprez turystycznych na zlecenie:

  • – Wycieczki dla firm, zakładów pracy, nadleśnictw,  instytucji, itp.
  • – Pielgrzymki dla grup parafialnych
  • – Bilety lotnicze dla grup

Nasze wycieczki czy pielgrzymki są realizowane w oparciu o moje 25-letnie doświadczenie, co gwarantuje dopracowaną organizację i odpowiedni standard świadczeń. Wyjazdy proponujemy w wersji „Tylko dla wygodnych”, co m.in. oznacza, że nie preferujemy  imprez z nocnymi przejazdami. Przecież Wasze – i Waszych bliskich – bezpieczeństwo i wygoda są ważniejsze niż kilkadziesiąt euro zaoszczędzonych na noclegach, prawda? Uważam, że Turyści muszą być wypoczęci, by należycie cieszyć się podróżą, a kierowcy, by mogli bezpiecznie prowadzić autokar.

Dodam, iż jako biuro podróży skupione wyłącznie na jak najlepszym organizowaniu własnych imprez turystycznych,  należymy do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

„Każda podróż jest ważna”. To hasło – misja mojej firmy. Dzięki niemu wszyscy nieustannie pamiętamy o dobrej organizacji każdej naszej imprezy i zadowoleniu Klienta, który powierza nam swój cenny urlop.

Zatem – do zobaczenia na wycieczce, na pielgrzymce, na Waszej imprezie ….bo każda podróż jest ważna!

 

Piotr Werwiński

właściciel

BP VERVINCI TRAVEL